Popis produktu

Cviky pro nohy – Základní kurz on-line

Tři kroky ke zdravým nohám za deset minut denně

OBSAH KURZU VE VERZI ZÁKLAD:

  • Videa 3×5 cviků pro nejběžnější problémy nohou. Každý cvik je natočen na výukové video z různých úhlů pohledu a podrobně okomentován. (1. krok=5 cviků, 2. krok=5 cviků, 3. krok=6x5 cviků)
  • Fotografie a popisy cviků. Každý cvik je profesionálně nafocený z různých úhlů pohledu a podrobně okomentován včetně účinku a možných chyb v provádění.
  • Cvičební přínožka „Začnu od podlahy“. Podrobný metodický a motivační návod, jak celý cvičební program Cviky pro nohy používat: čím začít, jak  a kdy cvičit, a také proč! Celkem cca 40 stran poznámek, rad a doporučení, vedoucích k rychlému výsledku.
  • Testy ke zjištění, jak na tom jste, notýsek. Pomocí jednoduchých testů zjistíte pravý stav svých nohou a ohodnotíte si také držení celého těla. Hodnocení vstupního stavu svých nohou si uchováte, do Notýsku  si zaznamenáte změny v průběhu cvičebního programu i stav na konci programu. Získáte komplexní pohled na fungování a držení vlastního těla a nohou. Vše provedete v domácím prostředí pomocí samovyšetření a podrobného vyhodnocení. 
  • Motivační tabulky = "omalovánky", podklady pro testy a karty k tisku. Stručné popisy cviků pro každý krok na jednu stránku A4. "Omalovánky" = motivační tabulky. E-book s testy. Cvičební pomůcka pro kvalitní cvičení.
  • Pomůcky pro nohy. Tipy na nejrůznější mnou osobně léta vyzkoušené zajímavé pomůcky pro nohy sloužící ke zvýšení účinku léčebného procesu.
  • Vitalizační masáž nohou. Naučíte se krátkou velmi účinnou Vitalizační masáž. Neuvěřitelně posílí účinek cvičení. Budete velmi příjemně překvapeni, jaké zažijete po masáži pocity v nohou i v celém těle.
  • Osobní podpora e-mailem. Vy, kdo se o to přihlásíte, dostanete velkou motivační podporu e-mailem. Prvních 9 týdnů vás budu 1x týdně cvičením provázet nejen já, ale také moje „plážové modelky“. Sdílejí své denní záznamy na cestě za zdravýma nohama. Pomůžeme vám rozehnat pochyby, odstranit bloky a rozproudit motivaci.
  • a to nejlepší nakonec – sleva 5 % na veškeré zboží z naBOSo. Slevový kód obdržíte při nákupu na našich stránkách. Přístupové údaje do on-line kurzu vám přijdou po zaplacení e-mailem.

 

Základní on-line kurz s programem pro ozdravení nohou
Trápí vás bolesti nohou a chodidel? Bolavá kolena či vbočené palce? Nespoléhejte se jen na ortopedické pomůcky a začněte řešit problém aktivně pomocí jednoduchého a promyšleného cvičebního programu.

V každém z jeho tří kroků si osvojíte pět účinných a přitom snadných cviků, a to podle komentovaných výukových videí a názorných fotografií. K podpoře cvičení se naučíte podrobně Vitalizační automasáž nohou. Dále dostanete metodickou příručku s popisy cviků, podpůrné materiály k tisku, základní testy stavu chodidel a mnohé další bonusy.

Cena kurzu je 2 990 Kč

Slevový kód obdržíte při nákupu na našich stránkách. Přístupové údaje do on-line kurzu vám přijdou po zaplacení e-mailem.

Co říkají uživatelé Základního on-line kurzu?

„Dva roky nesnesitelné bolesti pravé nohy po delší chůzi přerušilo až cvičení v on-line kurzu. Při víkendové túře jsem poprvé po dlouhé době bez bolesti sešla kopec a mé pravé koleno, kotník ani chodidlo mě nebolelo! Mám neskutečnou radost!“
(Iveta Zonygová)
„Online kurz je velmi komplexní a má svoji ucelenou koncepci. Všechna cvičení jsou na videích i fotografiích skvěle vysvětlená tak, aby nebyl problém je pochopit. Jako fyzioterapeut pracuji s nohama už dlouho, ale v tomto kurzu jsem našel některá moc šikovná účinná cvičení, která by mne nenapadla.“
(Mgr. Erik Palko, fyzioterapeut)
„Kurz pro nohy obsahuje v jednotlivých krocích vždy výbornou skladbu cviků tak, aby se vyřešil konkrétní problém. Videa jsou skvěle názorně natočena a popsána a v kombinaci se slovními popisy zvládne cviky opravdu každý. Pouze nošením ortopedických vložek apod. problémy chodidel vyřešit nelze, proto velmi doporučuji tento online program, Vlaďčino cvičení opravdu pomáhá.“
(Mgr. Jana Bejčková, lektorka)
„Po kouscích jsem začala vidět, jak mé prstíky více poslouchají, jak se zlepšuje klenutí nohy, jak se mi pěkně pružně chodí a jak občasná bolest kolen ustupuje. Všechny cviky jsou hezky mnemotechnicky pojmenované a cvičení je navíc zábavné.“
(Dana Manoušková, cvičitelka)

Videoukázka: Vitalizační masáž chodidel online (11:09)

Tato velice účinná masáž nohy (kotníku, nártu, plosky i prstů), spojená s rozpohybováním všech skloubení nohy, vaše chodidla prokrví, zahřeje i změkčí tuhé části. Efekt je okamžitý: vaše noha bude jako nová: lehká, pružná a plná života.

Tři e-booky od Vlaďky Botlíkové ke stažení zdarma (vladkabotlikova.cz)

Více o odbornosti autorky (LinkedIn)

Koupí on-line kurzu souhlasím s tím, že poskytnu autorce on-line kurzu ke zřízení přístupu do kurzu svůj e-mail, jméno a příjmení. Vladana Botlíková (IČ 14900041) prohlašuje, že má zajištěnu ochranu osobních údajů dle nových standardů GDPR a bude tyto svěřené údaje uchovávat v souladu s platnými předpisy.Produktu Cviky pro nohy – Základní kurz on-line se týkají tyto články:


Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!