Tým


Andrea Součková

společník, jednatel

andrea@naboso.cz

Ahoj, jmenuje se Andrea a již od roku 2014 chodím v barefoot obuvi. Pár let poté co jsem naBOSo boty objevila, jsem založila jeden z prvních obchodů s barefoot obuví v Evropě. Prodejna vznikla na Praze 6 Dejvice a je tam již přes 5 let. Nyní máme tři prodejny a velký e-shop. Objíždíme řadu festivalů a akci, kde se snažíme začít pomáhat i lidem, kteří barefoot ještě neznají.

Sama jsem v barefoot botách běžela desítky závodů. Například: Pražská stovka, Pražský marathon 3x, Pražský 1/2 Marathon, Vltava run, Od Tatier k Dunaji, atd. atd. V barefoot botách cestuji, pracuji, cvičím, jednoduše z nohy jsem je již pěknou řádku let nesundala. Díky nim jsem si zachránila své koleno. 🤩

Těším se, že se společně potkáme na jedné z prodejen nebo na nějaké akci, kde budeme.

Andy z naBOSo

 

PS: moje časy na závodech v běhu:

Maraton - 5:04

1/2 Maraton - 2:01

10 Km - 50:47

5 Km - 25:01

 

Jiří Souček

je manažer všeho, co se v naBOSo děje 🤠

jirka@naboso.cz

Ahoj, já jsem Jirka a k barefoot botám mě přivedl sport. Měl jsem dlouhodobě potíže s pravou nohou. Jednoho zimního dne to vyeskalovalo až tak, že jsem na horách musel přestat lyžovat, protože se mi začala katastrofálně hroutit klenba na pravé noze. Po nějaké době zkoumání jsem nalezl naBOSo, kam jsem zavítal pro první boty. Celá firma mě tak okouzlila, že jsem v ní zůstal i pracovně.

Prošel jsem si od prodejny, e-shop expedice, až k reklamacím a nyní sedím na židli a snažím se vymýšlet věci tak, abychom pro Vás mohli být co nejlepší.

Pokud máte nějaký námět, budu rád, když napíšete na můj e-mail

Jirka z naBOSo

 

PS: moje časy na závodech v běhu:

Maraton - 3:08

1/2 Maraton - 1:18

10 Km - 34:48

5 Km - 17:06

Magda Matuštíková

marketing a komerční akce

magda@naboso.cz

 
Libor Nguyen
 

objednávky, zákaznický servis

objednavky@naboso.cz

 
Tereza Kvapilová

vedoucí prodejny Zlín

zlin@naboso.cz

 
Šárka Maršnerová

vedoucí prodejny Beroun

beroun@naboso.cz

 
Filip Petr
odborný prodejce na prodejně Dejvice

odborný prodejce na prodejně Dejvice

Ahoj, jmenuji se Filip. Jsem tatínek, fotograf, vášnivý cestovatel a především miluji barefoot obuv a vše kolem.

Roky nosím barefoot obuv a po řadě operací kolene, jsem nalezl právě v této obuvi záchranu.

Sám se pravidelně vzdělávám v oblasti fyzioterapie, ortopedie a podologie. Celá oblast mě velice zajímá, protože sám s ní mám negativní zkušenost. V naBOSo máme pravidelné školení s odborníky, takže celé problematice si troufnu říct, rozumím. Jistě že nejsem ortoped nebo fyzioterapeut, ale nohou jsem viděl možná více jak oni 🤭.

Protože mám sám malé dítě, dětem rozumím a umím s nimi dobře komunikovat. Můžete mi důvěřovat v tom, že vše co Vám říkám, myslím jen v tom nejlepším ve směru k Vám.

Dospělé si rád beru na speciální přístroj podoskop, díky kterému dokáží nejlépe určit, jaká obuv je pro něj vhodná.

Zastavte se za mnou.

Filip z naBOSo

Zdravím všechny, mé jméno je Petr. Jsem ten vyšší z prodejny Dejvice 😉.

Pocházím z hudební rodiny a sám hraju na řadu hudebních nástrojů. Už řadu let hraji na kytaru jak akustickou, tak elektrickou. Nově se učím na bicí, a občas natočím sám nějakou skladbu, znělku nebo ve skupině i album. Například znělku do naBOSo mluVí jsem nahrával já.

K barefoot obuvi jsem se dostal sám. Tím že se zajímám více o hloubku člověka samého, přešel jsem i k barefoot obuvi. Své první boty jsem si pořídil právě v naBOSo (to jsem tam ještě dávno nepracoval) a byla to značka Magical Shoes.

Rád s Vám poradím tu nejvhodnější obuv pro Vás. Když je čas, rád se s Vámi zapovídám u komplexnosti nejen barefoot bot, ale celé naší myšlenky.

Těším se na Vás.

Petr z naBOSo

Denisa František
brigádník na prodejně Dejvice

brigádník na prodejně Dejvice

   

 

Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.