Prodejna Dejvice Po-Pá 10-19h, So 10-14h, (6.12. - 10:00 - 18:00), +420 770 171 584, +420 223 013 609 

Nákupní košík 0ks - 0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.

Tým


Andrea majitelka. andrea@naboso.cz
Petr je manažer domácího a zahraničního velkoobchodu. petr@naboso.cz
+420 731 102 724
Jirka řeší reklamace a vratky, spravuje finance a plánuje rozvoj firmy. jirka@naboso.cz
reklamace@naboso.cz
Magda řídí marketing a všechny komerční akce. magda@naboso.cz
Linda řídí dejvickou prodejnu. dejvice@naboso.cz
Linda spravuje objednávky zákazníků.

objednavky@naboso.cz

+420 770 171 584

David vede program chůze po žhavém uhlí a ostrých střepech a je aktivním zakladatel spolku Bosá turistika. david@naboso.cz
+420 607 511 946
Markéta, Petr, Zdeněk, Eva a Lukáš jsou tvářemi obchodu naBOSo :)
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.