Prodejna Dejvice (Po-Pá 10-19h, So 10-14h), +420 770 171 584, +420 223 013 609 
Expediční sklad Horní Počernice 

Nákupní košík 0ks - 0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.

Tým


Andrea majitelka. andrea@naboso.cz

Petr je manažer domácího a zahraničního velkoobchodu. petr@naboso.cz
+420 731 102 724
Jirka řeší reklamace a vratky, spravuje finance a plánuje rozvoj firmy. jirka@naboso.cz
reklamace@naboso.cz

Magda řídí marketing a všechny komerční akce. magda@naboso.cz
Markéta řídí dejvickou prodejnu a programy Dílna a Děti naBOSo. dejvice@naboso.cz

Lukáš spravuje e-shop, expeduje balíčky, běhá bos a jako otužilec celoročně žije bez bot a v tričku. objednavky@naboso.cz
+420 735 076 699
David vede program chůze po žhavém uhlí a ostrých střepech a je aktivním zakladatel spolku Bosá turistika. david@naboso.cz
+420 607 511 946
Markéta, Lucka, Linda, Magda, Kačka, Eliška, Zuzka, a Lukáš jsou tvářemi obchodu naBOSo :)
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.