Tým

Jsme největší multibrandový obchod s barefoot botami v ČR, fungujeme jako e-shop i síť kamenných prodejen. Působíme hlavně na českém a slovenském trhu, barefoot boty ale už rozesíláme do většiny evropských zemí a občas i za oceán.

Tím, jak rosteme, roste i náš skvělý tým. Abychom vás stihli všechny obsloužit, neustále přibývají noví lidé nejen na prodejnách, ale i ve skladu nebo zákaznické podpoře.

naBOSo tým

Další členové týmu se pak starají o naše značky Angles a CRAVE, tvoří Barefoot Magazín a spoustu vzdělávacího obsahu, fotí, starají se o sociální sítě a šíří informace o barefoot botách mezi co nejvíc lidí.

Spolupracujeme také se spoustou dalších skvělých lidí v oboru. Od dodavatelů barefoot značek přes fyzioterapeuty až po další odborníky na zdraví.

Chcete se k nám přidat? Volné pozice a všechny informace najdete na stránce Kariéra.

 

Andrea Součková

společník, jednatel

andrea@naboso.cz

Ahoj, jmenuje se Andrea a již od roku 2014 chodím v barefoot obuvi. Pár let poté co jsem naBOSo boty objevila, jsem založila jeden z prvních obchodů s barefoot obuví v Evropě. Prodejna vznikla na Praze 6 Dejvice a je tam již přes 7 let. Nyní máme tři prodejny a velký e-shop. Objíždíme řadu festivalů a akci, kde se snažíme začít pomáhat i lidem, kteří barefoot ještě neznají.

Sama jsem v barefoot botách běžela desítky závodů. Například: Pražská stovka, Pražský marathon 3x, Pražský 1/2 Marathon, Vltava run, Od Tatier k Dunaji, atd. atd. V barefoot botách cestuji, pracuji, cvičím, jednoduše z nohy jsem je již pěknou řádku let nesundala. Díky nim jsem si zachránila své koleno. 🤩

Chcete se o mojí cestě a naBOSo dozvědět ještě víc? Přečtěte si tenhle rozhovor.

Těším se, že se společně potkáme na jedné z prodejen nebo na nějaké akci, kde budeme.

Andy z naBOSo

 

PS: moje časy na závodech v běhu:

Maraton - 5:04

1/2 Maraton - 2:01

10 Km - 50:47

5 Km - 25:01

 

Jiří Souček

je manažer všeho, co se v naBOSo děje 🤠

jirka@naboso.cz

Ahoj, já jsem Jirka a k barefoot botám mě přivedl sport. Měl jsem dlouhodobě potíže s pravou nohou. Jednoho zimního dne to vyeskalovalo až tak, že jsem na horách musel přestat lyžovat, protože se mi začala katastrofálně hroutit klenba na pravé noze. Po nějaké době zkoumání jsem nalezl naBOSo, kam jsem zavítal pro první boty. Celá firma mě tak okouzlila, že jsem v ní zůstal i pracovně.

Prošel jsem si od prodejny, e-shop expedice, až k reklamacím a nyní sedím na židli a snažím se vymýšlet věci tak, abychom pro Vás mohli být co nejlepší.

Pokud máte nějaký námět, budu rád, když napíšete na můj e-mail

Jirka z naBOSo

 

PS: moje časy na závodech v běhu:

Maraton - 3:08

1/2 Maraton - 1:18

10 Km - 34:48

5 Km - 17:06

Libor Nguyen
 

objednávky, zákaznický servis

objednavky@naboso.cz

 
Tereza Kvapilová

vedoucí prodejny Zlín

zlin@naboso.cz

 
Šárka Maršnerová

vedoucí prodejny Beroun

beroun@naboso.cz

 
Filip Petr
odborný prodejce na prodejně Dejvice

odborný prodejce na prodejně Dejvice

Ahoj, jmenuji se Filip. Jsem tatínek, fotograf, vášnivý cestovatel a především miluji barefoot obuv a vše kolem.

Roky nosím barefoot obuv a po řadě operací kolene, jsem nalezl právě v této obuvi záchranu.

Sám se pravidelně vzdělávám v oblasti fyzioterapie, ortopedie a podologie. Celá oblast mě velice zajímá, protože sám s ní mám negativní zkušenost. V naBOSo máme pravidelné školení s odborníky, takže celé problematice si troufnu říct, rozumím. Jistě že nejsem ortoped nebo fyzioterapeut, ale nohou jsem viděl možná více jak oni 🤭.

Protože mám sám malé dítě, dětem rozumím a umím s nimi dobře komunikovat. Můžete mi důvěřovat v tom, že vše co Vám říkám, myslím jen v tom nejlepším ve směru k Vám.

Dospělé si rád beru na speciální přístroj podoskop, díky kterému dokáží nejlépe určit, jaká obuv je pro něj vhodná.

Zastavte se za mnou.

Filip z naBOSo

Zdravím všechny, mé jméno je Petr. Jsem ten vyšší z prodejny Dejvice 😉.

Pocházím z hudební rodiny a sám hraju na řadu hudebních nástrojů. Už řadu let hraji na kytaru jak akustickou, tak elektrickou. Nově se učím na bicí, a občas natočím sám nějakou skladbu, znělku nebo ve skupině i album. Například znělku do naBOSo mluVí jsem nahrával já.

K barefoot obuvi jsem se dostal sám. Tím že se zajímám více o hloubku člověka samého, přešel jsem i k barefoot obuvi. Své první boty jsem si pořídil právě v naBOSo (to jsem tam ještě dávno nepracoval) a byla to značka Magical Shoes.

Rád s Vám poradím tu nejvhodnější obuv pro Vás. Když je čas, rád se s Vámi zapovídám u komplexnosti nejen barefoot bot, ale celé naší myšlenky.

Těším se na Vás.

Petr z naBOSo