Prodejna Dejvice (Po-Pá 11-19h, So 11-15h), +420 223 013 609
Sklad a výběrová prodejna Nusle (Po-Pá 11-19h), +420 223 005 519

Nákupní košík 0ks - 0 Kč

Váš nákupní košík neobsahuje žádné zboží.

Tým


Andrea řídí marketing a kontakt s dodavateli. andrea@naboso.cz
+420 604 615 764
Petr je manažer domácího a zahraničního velkoobchodu. petr@naboso.cz
+420 731 102 724
Jirka spravuje finance a plánuje rozvoj firmy. jirka@naboso.cz
+420 739 323 293
Dáša řídí dejvickou prodejnu a programy Dílna a Děti naBOSO. dejvice@naboso.cz
+420 776 109 168
Martina řídí nuselskou prodejnu a zákaznický servis. nusle@naboso.cz
+420 720 303 693
Lukáš vede e-shop, expedici, běhá bos a jako otužilec celoročně žije bez bot a v tričku. objednavky@naboso.cz
+420 735 076 699
Tomáš běhá bos v Kiltu po Česku a píše články na blog. tomas@naboso.cz
+420 724 398 745
David vede program chůze po žhavém uhlí a ostrých střepech a je aktivním zakladatel spolku Bosá turistika. david@naboso.cz
+420 607 511 946
Markéta, Andy, Muriel, Ondra, Fanda a Pavel jsou tváří obchodů naBOSO :)
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.