Spolupracující fyzioterapeuti


1. HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

V Kinisi se spojuje profesionální přístup zkušených fyzioterapeutů se špičkovým moderním vybavením. Našim hlavním posláním je napomáhat svým klientům zbavit se akutních i chronických obtíží pohybového systému s využitím aktuálních vědeckých poznatků nejmodernějších metod fyzioterapie a našich zkušeností. Zaměřujeme se na fyzioterapii dospělých i dětí (od 5 let), ženskou fyzioterapii (v těhotenství a po porodu), pooperační a poúrazovou fyzioterapii a pečujeme také o amatérské i vrcholové sportovce. Věnujeme se i lidem bez výrazných obtíží, kteří se chtějí naučit správně cvičit pro prevenci dalších obtíží. Naše centrum disponuje mnoha přístroji pro fyzikální terapii a objednat se k nám také můžete na klasickou, sportovní nebo těhotenskou masáž a manuální lymfodrenáž.

Děti od 5ti let

Plkovská 1, Praha 9 – Horní Počernice; 193 00
www.kinisi.cz

 
Jmenuji se  MgrLucie Alblová, specializuji se na fyzioterapii dětí od narození až do dospělosti. Po absolvování Vyšší odborné školy v oboru Diplomovaný fyzioterapeut  (Praha) jsem pokračovala ve studiích na FTVS UK v Praze. Pracuji v soukromé ambulantní praxi, kde se věnuji zejména zdravému vývoji dětských nožiček a reflexní terapii dle Prof. Vojty. Kromě toho pořádám vzdělávací semináře a workshopy.

Děti od narození

Mgr. Lucie Alblová

Úvalská 10a, Praha 10 - Skalka

www.fyzio-pro-deti.cz

2. Brno

Terapie probíhá:

  • klasickou ambulantní formou – klient dochází na pravidelné terapie nebo konzultace do naší ambulance
  • v domácím prostředí klienta – ve vybraných případech, kdy se klient z důvodu např.závažného zdravotního stavu nemůže dostavit k nám do ambulance, docházíme k němu domů
  • intenzivní rehabilitační pobyty – dlouhodobé pobyty v délce obvykle dvou až tří týdnů s intenzivním cvičením jednou až dvakrát denně

Děti od narození

Mgr. Martina Víchová

Merhautova 142
Brno

+420 732 934 285
martina@martinavichova.cz

3. Frýdek Místek

Fyzio Beskyd s.r.o. je terapeutické a vzdělávací centrum se zaměřením na děti, sportovce a dospělé s aktivním přístupem k vlastnímu zdraví. Zabýváme se dětmi od narození, předčasně narozenými i nedonošenými dětmi, dětmi s neurologickým hendikepem a vrozenými vývojovými vadami. Pečujeme o sportovce hobíky i profíky. Provozujeme podologickou poradnu, kde řešíme poruchy chůze a vady nohou dětí i dospělých. Pořádáme školící akce pro profesionály i laickou veřejnost. Naším heslem je "Provádíme terapie, vzděláváme profesionály."

Děti od narození a dospělí

Fyzio Beskyd s.r.o.

Politických obětí 531
Frýdek-Místek 738 01

+420 774 138 590
manazer@fyziobeskyd.cz

4. Milevsko

Majitelka a pracovnice rehabilitačního centra, které se věnuje komplexní fyzioterapeutické péči a podologii s podiatrií. Pracuje s dětmi i dospělými. Bere děti od 6 měsíců samostatné chůze. Možnost přijít již s miminkem, její kolegyně Jitka Klímová je dětská fyzioterapeutka.

Děti od 6ti měsíců chůze

Romana Cihlářová

+420 382 522 674
www.rehabilitacnicentrum.cz

5. Roudnice nad Labem

Bc. Edita Prošková

Edita Prošková Fyzioterapeutka se zaměřením na podologii a podiatrii pro děti a dospělé. Věnuje se dětem od 6 měsíců samostatné chůze.

Děti od 6ti měsíců chůze

Bc. Edita Prošková

Karlovo náměstí 72, Roudnice nad Labem
podologie.roudnice@seznam.cz
+420 736 442 665
Facebook

6. Klatovy

 

   

7. Velká Bíteš

 

   

8. Velká Bíteš

     

 

Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.