Spolupracující fyzioterapeuti


1. HLAVNÍ MĚSTO PRAHA

V Kinisi se spojuje profesionální přístup zkušených fyzioterapeutů se špičkovým moderním vybavením. Našim hlavním posláním je napomáhat svým klientům zbavit se akutních i chronických obtíží pohybového systému s využitím aktuálních vědeckých poznatků nejmodernějších metod fyzioterapie a našich zkušeností. Zaměřujeme se na fyzioterapii dospělých i dětí (od 5 let), ženskou fyzioterapii (v těhotenství a po porodu), pooperační a poúrazovou fyzioterapii a pečujeme také o amatérské i vrcholové sportovce. Věnujeme se i lidem bez výrazných obtíží, kteří se chtějí naučit správně cvičit pro prevenci dalších obtíží. Naše centrum disponuje mnoha přístroji pro fyzikální terapii a objednat se k nám také můžete na klasickou, sportovní nebo těhotenskou masáž a manuální lymfodrenáž.

Děti od 5ti let

Plkovská 1, Praha 9 – Horní Počernice; 193 00
www.kinisi.cz

 
Jmenuji se  MgrLucie Alblová, specializuji se na fyzioterapii dětí od narození až do dospělosti. Po absolvování Vyšší odborné školy v oboru Diplomovaný fyzioterapeut  (Praha) jsem pokračovala ve studiích na FTVS UK v Praze. Pracuji v soukromé ambulantní praxi, kde se věnuji zejména zdravému vývoji dětských nožiček a reflexní terapii dle Prof. Vojty. Kromě toho pořádám vzdělávací semináře a workshopy.

Děti od narození

Mgr. Lucie Alblová

Úvalská 10a, Praha 10 - Skalka

www.fyzio-pro-deti.cz

2. Brno

Terapie probíhá:

 • klasickou ambulantní formou – klient dochází na pravidelné terapie nebo konzultace do naší ambulance
 • v domácím prostředí klienta – ve vybraných případech, kdy se klient z důvodu např.závažného zdravotního stavu nemůže dostavit k nám do ambulance, docházíme k němu domů
 • intenzivní rehabilitační pobyty – dlouhodobé pobyty v délce obvykle dvou až tří týdnů s intenzivním cvičením jednou až dvakrát denně

Děti od narození

Mgr. Martina Víchová

Merhautova 142
Brno

+420 732 934 285
martina@martinavichova.cz

 

Terapeutické zaměření na diagnózy poruch pohybového systému včetně jejich vztahů s vnitřními orgány, neurologické diagnózy i profesionální sportovce:

 • Vadné držení těla a bolestivá záda, skoliózy, výhřezy meziobratlových plotének a další akutní i chronická poškození pohybového aparátu vč. svalového přetížení a svalových dysbalancí aj.
 • Centrální i periferní nervové parézy a další neurologická onemocnění.
 • Korekce neideálních pohybových vzorů, odstraňování bolestivých bodů ve svalech, zvyšování fyzické a psychické výkonnosti a preskripce vhodné pohybové zátěže hobby i profesionálních sportovců.
 • Korekci ergonomie práce i sportovního vybavení.

Děti od narození

Mgr. Petr Pospíšil Ph.D.

Tkalcovská 351/3
Brno

+420 608 88 18 78
petr.pospisil@fyzioterapiebrno.cz

3. Frýdek Místek

Fyzio Beskyd s.r.o. je terapeutické a vzdělávací centrum se zaměřením na děti, sportovce a dospělé s aktivním přístupem k vlastnímu zdraví. Zabýváme se dětmi od narození, předčasně narozenými i nedonošenými dětmi, dětmi s neurologickým hendikepem a vrozenými vývojovými vadami. Pečujeme o sportovce hobíky i profíky. Provozujeme podologickou poradnu, kde řešíme poruchy chůze a vady nohou dětí i dospělých. Pořádáme školící akce pro profesionály i laickou veřejnost. Naším heslem je "Provádíme terapie, vzděláváme profesionály."

Děti od narození a dospělí

Fyzio Beskyd s.r.o.

Politických obětí 531
Frýdek-Místek 738 01

+420 774 138 590
manazer@fyziobeskyd.cz

4. Milevsko

Majitelka a pracovnice rehabilitačního centra, které se věnuje komplexní fyzioterapeutické péči a podologii s podiatrií. Pracuje s dětmi i dospělými. Bere děti od 6 měsíců samostatné chůze. Možnost přijít již s miminkem, její kolegyně Jitka Klímová je dětská fyzioterapeutka.

Děti od 6ti měsíců chůze

Romana Cihlářová

+420 382 522 674
www.rehabilitacnicentrum.cz

5. Roudnice nad Labem

Bc. Edita Prošková

Edita Prošková Fyzioterapeutka se zaměřením na podologii a podiatrii pro děti a dospělé. Věnuje se dětem od 6 měsíců samostatné chůze.

Děti od 6ti měsíců chůze

Bc. Edita Prošková

Karlovo náměstí 72, Roudnice nad Labem
podologie.roudnice@seznam.cz
+420 736 442 665
Facebook

6. Otradovice

Jsem fyzioterapeut se zaměřením na kojenecký věk, Vojtovu metodu a obouvání. Mojí snahou je příznivě ovlivnit nesprávný psychomotorický vývoj (PMV) miminek, aby se co nejvíce eliminovaly budoucí problémy s pohybovým aparátem. Čím dříve se s miminkem začne pracovat, tím lepší prognózu můžeme očekávat. Jedním z projevů neideálního PMV u chodících dětí může být nevhodné postavení nohou, “šmajdání”, zakopování, apod, což mě vede k velkému zájmu u podologii a obouvání.

Děti od narození

Bc. Hana Tonarová

Otradovice 89, 294 74 Skorkov
+420 603 27 38 10
hanatonar@seznam.cz
www.honeycare.cz

7. Velká Bíteš

 

   

8. Jihlava

Léčba pohybového aparátu. Fyzioterapeutická léčba je pro Vás ideální, trpíte-li akutními, chronickými, ale i poúrazovými či pooperačními stavy, bolestmi zad jakéhokoli původu, ztuhlou krční páteří, brněním či nepříjemnými pocity v horních i dolních končetinách a dalším. Dále Vám nabízíme možnost korekce vadného držení těla u dospělých i u dětí, léčbu plochonoží, vbočených palců i jiných k tomu přidružených obtíží, či terapii funkční sterility metodou podle Ludmily Mojžíšové.  

Děti od narození a dospělí

Mgr. Alois Polák

Znojemská 79, Jihlava

fyzioterapie@centrum-apolena.cz
+420 732 775 083

9. Klatovy

 • Aplikace vývojové kineziologie podle Vojty u hybných poruch v dětském věku – RL Corpus – Olomouc
 • Diagnostika a terapie funkčních poruch hybné soustavy 
 • DNS – Dynamická neuromuskulární stabilizace – prof. Kolář
 • Medical Taping Concept
 • Viscerální manipulace 
 • Terapie u dysfunkcí svalů pánevního dna
 • Kurz jógy pro fyzioterapeuty s lektorem Deepem Kumarem
 • Senzomotorická stimulace a stabilizace pohybového systému
 • Forma, funkce, facilitace
 • Komplexní terapeutické postupy u novorozenců a kojenců se specifickými potřebami
 • Cvičení pro těhotné
 • Respirační fyzioterapie
 • SNOEZELEN V TEORII A PRAXI – základní pojetí moderního interaktivního multismyslového konceptu
 • Kraniosakrální terapie cestou hluboké relaxace
          a mnoho dalšího …. 
 • NDT Basic Bobath kurz – listopad 2020
 • Senzitivní období ve vývoji dítěte

Děti od narození a dospělí

Mgr. Markéta Škudrnová

Kpt. Jaroše 146, Klatovy

marketa.skudrnova@gmail.com
+420 773 452 545

10. Zlín

   Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.