PODCAST: Bc. Michaela Kačírková: Nejdůležitější milníky psychomotorického vývoje dětí

Děti naBOSo Chůze, pohyb a zdraví Podcast naBOSo

PODCAST: Bc. Michaela Kačírková: Nejdůležitější milníky psychomotorického vývoje dětí

Dnes zpovídáme Bc. Michaelu Kačírkovou alias Dětskou fyzio mámu k tématu Nejdůležitější milníky psychomotorického vývoje dětí.

„Práce dětského fyzioterapeuta je krásná, má úžasné výsledky, dokáže pomoci i těm nejmenším miminkům od narození a pozitivně ovlivnit jejich další zdravý vývoj,“ říká Bc. Michaela Kačírková, dětská fyzioterapeutka známá jako Dětská fyzio máma, kterou vyzpovídáme v dnešním díle naBOSo mluVÍ.

Míša má za sebou fyzio vzdělání na vysoké škole a prošla spoustou kurzů, jako je Metoda Ludmily Mojžíšové, DNS pro sportovce, ACT, Vojtova metoda nebo celosvětově uznávaná metoda Bobath koncept. Jako Dětská fyzio máma pomáhá rodičům a dětem na jejich společné cestě od narození po první krůčky.

S Míšou dnes rozebereme nejdůležitější milníky psychomotorického vývoje u nejmenších dětí. Povíme si, jak jako rodiče poznáte, kdy je potřeba zbystřit, a co je u dětí často zanedbávané. Seznámíme se se světoznámými a uznávanými fyzio metodami Vojtovou a Bobath. Ve finále zjistíme, co Míšu na této práci fascinovalo a motivovalo k napsání knihy Pohybový vývoj dítěte s láskou a respektem a stvoření on-line kurzu Pro zdravý vývoj miminka.

V dnešním díle se dozvíte:

Odkazy k podcastu:

Stáhnout podcast jako mp3 (46 MB)

Nalaďte si další podcasty: