DEJVICE – na této pobočce momentálně není možné platit kartou. Omlouváme se za komplikace při vaší dnešní návštěvě a pracujeme na brzké nápravě.

Spolupracujeme


Mgr. Lenka Vojtovič - Kinisi fyzioterapie

Fyzioterapeutka Lenka své studium začala v roce 2007 na Lékařské fakultě Univerzity Komenského v Bratislavě. Poté její další kroky směřovaly do olomoucké Univerzity Palackého - Fakulty tělesné kultury,  kde v roce 2012 získala magisterský titul.

Ve své terapii využívá a kombinuje mnoho vědecky podložených konceptů a metod fyzioterapie. Specializuje se na dynamickou neuromuskulární stabilizaci podle prof. Koláře, metodu Ludmily Mojžíšové, terapii bolestivých spoušťových bodů, léčbu suchou jehlou, kineziotaping i vertebro-viscerální vztahy. Ve své léčbě se specificky zaměřuje na hledání pravé příčiny a podstaty bolesti u klienta.

Od roku 2016 spolupracuje se slovenskou reprezentací ve vodním slalomu. Její klientelou jsou sportovci, děti od 5 let a dospělí.

 

 

 

Bc. Edita Prošková

Edita je fyzioterapeut a pedolog, který to s chodidly opravdu umí. Možná i proto je u ní čekací lhůta klidně až 6 měsíců. Na kvalitu se prostě vyplatí počkat.

S Editou jsme natočili celou sérii naBOSo ZDRAVÍ.

Její specializace je diagnostika nohou na podoskopu vyšetření nášlapu a odvalu nohy streging a posílení partií pro daný sport možnost výroby termoplastických vložek pro zkomfortnění sportu, eliminaci úrazů a zlepšení sportovních výkonů tejpování

Mgr. Lucie Alblová - dětská fyzioterapie

 Specializuji se na fyzioterapii dětí od narození až do dospělosti. Po absolvování Vyšší odborné školy v oboru Diplomovaný fyzioterapeut  (Praha) jsem pokračovala ve studiích na FTVS UK v Praze. Pracuji v soukromé ambulantní praxi, kde se věnuji zejména zdravému vývoji dětských nožiček a reflexní terapii dle Prof. Vojty. Kromě toho pořádám vzdělávací semináře a workshopy.

     

Vlaďka Botlíková

Její projekty cvikypronohy.cz dělají zázraky krůček po krůčku každým dnem. Vlaďka je školitelkou zdravého pohybu, již 30 let předává lidem umění sebeléčby pohybem a naučí i vás, jak se zbavit bolestí (nejen) nohou a opět si užívat zdravé tělo a lehký krok, tak neváhejte a navštivte ji s kódem naboso s 5% slevou, těší se na vás!

Wine for Help

Tomáš Frouz - dospělá fyzioterapie

“Salus aegroti, suprema lex.”

Jsem vystudovaný fyzioterapeut s mnohaletými zkušenostmi a láskou k pohybu. V minulosti jsem působil u FC Viktoria Plzeň, nyní pomáhám mládeži HC Sparta Praha k rychlému návratu na led. Poradím si s bolestmi zad, pooperačními nebo poúrazovými stavy pohybového aparátu. Ve své praxi používám metody jako moxování, kineziotaping a další. Dále vám mohu pomoci s výživou a pohybovými aktivitami, abyste žili naplno bez bolesti. Náš přístup ke klientovi je vždy individuální a komplexní. Podívejte se i na naše sociální sítě a blog, kde se dozvíte další informace.

             

Světlo pro Svět - Light for the World 

Je dobročinná organizace, která podporuje zrakově i jinak postižené lidi z rozvojových oblastí v nejchudších zemích Afriky, kde až 80-ti % nevidomých je možné lehkým zákrokem navrátit zrak. Noste i Vy světelně žluté trika Světla a podpořte tento celosvětový projekt!

 

Srdcerváči upozorňují na zbytečné předsudky spojené se zaměstnáváním osob se zdravotním postižením (OZP), přispějte projektu návštěvou naší kliniky i Vy!

 

Ponožkopes je unikátní projekt přibližujícím dětem a široké veřejnosti pomoc asistenčního psa v životě hendikepované osoby a zároveň možnost pomoci netradiční formou výcviku psích asistentů. Koupí ponožkového psa věnujete celou částku na výcvik asistenčních psů pro vozíčkáře. Děkujeme za Vaši pomoc!

 

Vlastní cestou je nestátní nezisková organizace, která vznikla v roce 2002 jako dlouhodobý projekt, jehož posláním je zapojování lidí se zdravotním postižením a jiným znevýhodněním do společnosti. Posláním neziskové organizace Vlastní cestou je inkluze lidí se zdravotním postižením do společnosti.

 

Bosá turistika úspěšně vyvrací mýty o ztvrdlé kůži na chodidlech, pořezaných nohách, problémech s páteří, infekcích a nemocných ledvinách, neboť sami jsme po mnoha letech bosého chození živým důkazem pravého opaku. Připojte se k výletu do přírody nebo k chůzi po střepech či žhavém uhlí.

 

Turistika naboso: "Zcela upřímně si myslím, že kdyby někdo jen tak nasazoval boty nějakým zvířatům a ta zvířata by z toho měla takové potíže, jako mají lidé ze své obuvi, tak by ochránci zvířat určitě hodně fialověli a prosadili by do zákonů patřičné zákazy."

 

Prostor studio Arha slouží ke znovunabytí rovnováhy a energie k tomu, abyste mohli být dobře sami sebou. Zdraví, s dobrým pocitem a energií pro dělání toho, co si přejete. Arha nabízí cvičení a terapie (jóga, taichi, ...) pro děti i dospělé vedené týmem kvalifikovaných odborníků v čistém prostředí plným pozitivní energie.

 

 

Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.