Klinika


Lekce jsou vhodné pro každého od dětí po seniory.
Lekce zakoupíte i jako dar v podobě poukazu
Přijďte také na pravidelný program


Služba

Cena Čas

Lekce chůze naboso (přechod na bosou chůzi)

 1 000

1:00

Obnovte přirozený tvar a funkci svého chodidla a zjistěte jak neoperativním zásahem zlepšit klasické zdravotní problémy jako vbočený palec hallux vagus, plochou nohu, plantární fascitidu, patní ostruhy, kladívkové prsty, bolesti kolen, kyčlí, zad apod. Zlepšete držení těla v jeho horní i spodní polovině a kladení nohy do dalšího kroku včetně přirozeného došlapu a odrazu.

Rezervujte se na vedomecviceni@gmail.com nebo při bezplatné konzultaci po telefonu u Lukáše +420 721 124 408  

Lekce běhu

 1 000 1:00

Běhejte zdravě díky přirozené technice běhu zlepšující hospodaření s energií, odstraňující bolesti a zranění. Získejte individuální video rozbor svého běhu před a po lekci na Váš e-mail pro budoucí přehrávání a pokračování ve společném či samostatném rozvoji běžecké techniky. Nastavte si správné držení těla, jeho rytmus a uvolnění.

 

Rezervujte se na vedomecviceni@gmail.com nebo při bezplatné konzultaci po telefonu u Lukáše +420 721 124 408

 

Fyzioterapeut Bc. Lukáš Chvátal

Něco o mně

Pracuji komplexně, protože rozdělovat tělo od psychiku neumím a vždy člověka vnímám v jeho celek. Kromě školy na Karlově univerzitě jsem absolvoval mnoho kurzů:

  • Formu funkci u Cláry Lewitové a Jana Maryšky 
  • 4 letý akupresurní kurz
  • Spiraldynamic kurz od Štěpána Haškovce
  • U Born To Run seminář o běhu naboso.

Lekce automasáž chodidel (1-3 osoby)

 1 000 1:00

Jsou vaše chodidla tuhá a chůze vás unavuje? Necítíte se bezpečně na nerovném terénu? A přejít přes kamínky bez bot je zhola nemožné? Dám vám návod, jak z toho ven.  Sedneme si spolu a naučíte se jednoduchý a velmi funkční postup, jak se o nohy můžete postarat sami, v pohodlí domova. Už nebudete muset ztrácet čas docházením na masáž, budete ji totiž umět sami. Probereme podrobně postup při automasáži kotníku a chodidel, rozhýbeme jednotlivé kloubky na prstech nohou, vrátíme pohybem život do nártu i plosky. Vše budete pod vedením lektorky hned sami provádět.

Jaké můžete čekat výsledky /bonusy? Ihned po skončení lekce bude vaše ploska opět měkká a pružná, budete lépe vnímat, jak si stojíte, odejdete lehčím krokem s pocitem živého, zvědavého chodidla. Může tak začít vaše cesta k lepší rovnováze i ke zdravým nohám, zvládajícím bez problému pestrý povrch.

Rezervujte se u Vlaďky na v.botlikova@gmail.com / nebo sms: 724 313 739

„Přemýšlejte nad tím, co Vás nese celý život a je Vaší největší oporou.''  
     
     
     
     
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.