PaedDr. Vlaďka Botlíková, CSc.

Cviky pro nohy – VIP kurz on-line

Dostupnost: skladem

3 990 Kč

Přidat do oblíbených

Doprava ZDARMA do ČR i SR při nákupu nad 1000 Kč.
Doručujeme do celé EU.

Popis produktu

Cviky pro nohy – VIP kurz on-line

Tři kroky ke zdravým nohám za deset minut denně

Základní on-line kurz s programem pro ozdravení nohou
Trápí vás bolesti nohou a chodidel? Bolavá kolena či vbočené palce? Nespoléhejte se jen na ortopedické pomůcky a začněte řešit problém aktivně pomocí jednoduchého a promyšleného cvičebního programu.

V každém z jeho tří kroků si osvojíte pět účinných a přitom snadných cviků, a to podle komentovaných výukových videí a názorných fotografií. K podpoře cvičení se naučíte podrobně Vitalizační automasáž nohou. Dále dostanete metodickou příručku s popisy cviků, podpůrné materiály k tisku, základní testy stavu chodidel a mnohé další bonusy.
VIP sekce
Zde najdete podrobnou přednášku Zázračná noha o funkci a stavbě nohy (videoprezentace v délce 38 minut). Naučíte se dvě techniky, jak rychle a účinně uvolnit ztuhlé nohy. Osvojíte si devět nových efektivních cvičení proti nejčastějším problémům nohou a dva testy ke zjištění kondice nohou. Super bonusem je Tejpování v praxi: naučíte se deset skvělých technik, jak pomoci bolavým a přetíženým nohám a urychlit jejich regeneraci.
  • sleva 10 % na veškeré zboží z naBOSo
  • Kompletní cena kurzu je 3 990 Kč
Slevový kód obdržíte při nákupu na našich stránkách. Přístupové údaje do on-line kurzu vám přijdou po zaplacení e-mailem.

Co říkají uživatelé VIP on-line kurzu?

„Díky pestrému obsahu VIP kurzu a pravidelnému cvičení je výsledek už vidět. Zlepšila se mi příčná klenba a uvolnil bolavý hallux. Vbočený palec si teď umím zatejpovat i sama.“ (Milada Ledvinová)
„VIP část Cviků pro nohy je třešinka na dortu základního programu. Výborně postavenou základní cvičební řadu obohatí VIP část novým náročnějším tréninkem. Pro zlepšení povědomí, jak mají nohy správně fungovat, je tu podrobná přednáška „Zázračná noha“. Pokud někoho nohy bolí, třeba po zranění, tejpy hodně pomáhají zrychlit proces hojení. Ve videích, věnovaných tejpování, se každý přiučí, jak si pomoci. Doporučuji tento komplexní VIP kurz, budete mít krásně uvolněné, probuzené a ozdravené nohy.“ (Mgr. Kateřina Hlavová, fyzioterapeutka)
„Mám příčně i podélně ploché nohy a mírně vbočený palec. Objevila jsem spoustu tipů, jak chodidlům ulevit a pomoci. Během cvičení se mi vbočený palec skoro srovnal, klenby zvýraznily, chodidla bolí výrazně méně. A když už bolí, hned vím, jak jim ulevit. Ale nejen to. Kurz mi úplně změnil přístup k chodidlům – víc je vnímám, víc rozumím, jak fungují, a můžu se na ně spolehnout. Místo žití vedle sebe teď žijeme spolu. Kurz doporučuji naprosto všem, kteří chtějí svým nožkám ulevit a naučit se chodit „jako po obláčku“.“ (Zuzana Šmídrkalová, nyní na mateřské)
„Jsem moc vděčná za novou VIP část Cviků pro nohy. Nové nápady ve VIP sekci mě opět navedly k vybočení ze stereotypu. Zvlášť ráda dělám dvě nové automasáže, protože jsou rychlé. Cítím se po nich mnohem stabilnější a líbí se mi tak, že si dělám masáž každý den.“ (Mgr. Jana Feřteková, výtvarnice a učitelka)

Videoukázka: Vitalizační masáž chodidel online (11:09)

Tato velice účinná masáž nohy (kotníku, nártu, plosky i prstů), spojená s rozpohybováním všech skloubení nohy, vaše chodidla prokrví, zahřeje i změkčí tuhé části. Efekt je okamžitý: vaše noha bude jako nová: lehká, pružná a plná života.

Tři e-booky od Vlaďky Botlíkové ke stažení zdarma (vladkabotlikova.cz)

Více o odbornosti autorky (LinkedIn)

Koupí on-line kurzu souhlasím s tím, že poskytnu autorce on-line kurzu ke zřízení přístupu do kurzu svůj e-mail, jméno a příjmení. Vladana Botlíková (IČ 14900041) prohlašuje, že má zajištěnu ochranu osobních údajů dle nových standardů GDPR a bude tyto svěřené údaje uchovávat v souladu s platnými předpisy. 


Komentáře (0)

Zatím žádné názoryJméno
Dotaz

Produktu Cviky pro nohy – VIP kurz on-line se týkají tyto články:


Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.