RunTour naboso

Chůze, pohyb a zdraví



RunTour naboso

naBOSo tým tentokrát běžel na závodě série RunTour v Praze. Tomáš bosky jako vodič na čas 25 minut a Lída v botkách Vivobarefoot na 30 minut. Její první funkce vodiče, zvládla jí skvěle.

Tomáš: V sobotu bylo vodičování na 5 km fajn. I malou pauzu na občerstvovačce jsem stihl. Jedna běžkyně měla na 4 km žízeň, tak jsem vytáhl vodu Rajec, co jsem šlohnul na občerstvovačce :D Pár lidí pak děkovalo, že si dali pěkný čas se mnou.

I s Lídou si někteří běžci zaběhli osobáky a od toho tam jako vodiči jsme, povzbudit a motivovat.

Nesmíme zapomenout na nevidomé a slabozraké běžce běhající za nadaci Leontinka, kterých se sešlo 19. Někteří zaběhli obě trati 5 i 10 km a děkujeme i jejich trasérům. Jeden příběh Járy a Veroniky najde zde.

Parádní atmosféra závodů nás naprosto pohltila :)

Foto: RunTour, Milan Zach a Tomáš Zahálka


Galerie

Radost ostatních běžců Lída na 30 minut Slabozraká Terka s trasérem Milošem Slabozraká Eva s trasérem Pepou Tomáš vodí naboso na 25 minut Lída běží do finiše naBOSo mezi Báječnými ženami v běhu A Lída běží ještě desítku Nevidomí a slabozrací běžci, gratulujeme k výkonům Běžci na trati a fotograf Milan Ivan běží A Tomáš, ten odpočívá
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.