RunTour Pardubice naboso

Chůze, pohyb a zdravíRunTour Pardubice naboso

Vyrážíme na populární sérii závodů RunTour, premiérově na pardubické závodiště. Běží se 5 km. Kdo ale chce, může vběhnout do dalšího kola a zaběhnout si 10 km. Běžíme za nadaci Leontinka.

Tomáš: Pomalu tu pětku rozbíháme, běžím se slabozrakým Robinem. Přiznám, že mě naboso trochu překvapily vodní příkopy, místo vody pěkně štěrk :D Trávou a bahnem běžíme pětkovým tempem. Taxis pohodově po lávce. Ale pak to přijde Irská lavice. Vyběhnout nahoru a pak rovnou hup dolů. Nutno dodat, že Robin se s překážkou popral líp než já. 300 metrů před cílem říkám přidej, už jsme tam. Sprint a čas máme pěkný 25:44. Robin běhá fakt dobře, pětku myslím dá časem i pod 20 minut :)

Lída: Eva Lesová je fakt frajerka! O víkendu jsme společně běžely 5km na Pardubické koňské dráze přes překážky, na tomhle kopci se vysekalo i pár běžců s bystrým zrakem. Evča ten kopec sice pořádně neviděla, ale zato ho zdolala na jedničku! Tak s průvodcem už dala i Sparťana, tak pro ni nic extra, ale pro mě to teda zážitek byl! Dík Evi za pěknej běh ;)

Lída pak ještě při autogramiádě Edovy knížky poskytla rozhovor: Prostě běž! V botách Feelmax se běhá krááásně, zdravě a intenzivně. K dostání v obchodě naBOSo :)

Děkujeme Edo za pěkné video 160 km skoro na boso: Lída minulý týden na 24 hodinovce.

Foto: RunTour a Tomáš Zahálka


Galerie

Terka a Tomáš, na ně nemáš :D Tomáš s Robinem Evča s Lídou Terka Jsme jedničky :D Eva a Terka poskytují rozhovor Všichni běžci vyběhali pro nadaci Leontinka pěknou sumu Terky finish Evča s Lídou po doběhu Tomáš s Robinem
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.