Rájmaraton naboso

Chůze, pohyb a zdravíRájmaraton naboso

Byl maraton Českým rájem svými necelými 43km dálkově, 0,5km výškově, teplotou 35C a nádhernou přírodou nebeský nebo pekelný? Tomáš, Lukáš a Petr z týmu naboso se přesvědčili na vlastní bosé nohy :-)

Lukáš běžel svůj 1. maraton a rozhodl se pro střídání bosých nohou a bosých ponožek Sockwa X8 na rozbité štěrkové povrchy. Čas 4:54:29 stačil na krásné 24. místo z 55 startujících. Petr chtěl také jako prvomaratonec  odběhnout celý závod naboso, ale po 25 km většinou po štěrku mu došla trpělivost, nazul bosé vodivé sandále Earth Runners a začal stíhací závod s konečným časem 4:54:51 a 26. místo. Tomáš přeceni po závodu pouhý den předem v tom vedru síly a na 36 km si dal i pár minut pauzu:-). Asfalt připaloval fest a tak použil také příležitostně bosé ponožky Sockwa G4 s 1mm podrážkou. Na 40km pod zříceninou hradu Pařez se se vrátil do závodu a předběhl tři závodníky. 43,8 km za 5:51:14 na 45. místě byl krásný výkon, i když časově samozřejmě jeden z Tomášovo nejslabších.

Mrkněte na fotky a oficiální výsledky na mpcr.cz a příště se účastněte rozhodně s námi! Těšíme se #naboso :-)

Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.