Olešnický Everest naboso

Chůze, pohyb a zdravíOlešnický Everest naboso

Tým naBOSo se v hojném počtu zúčastnil běžeckého závodu Olešnický Everest. Trať začala výběhem do sjezdovky a dále převážně po lesních cestách a loukách. S minimem asfaltového povrchu, nutno ale dodat, že štěrku a kamínků bylo velmi mnoho. Proto překvapil vynikající čas našeho závodníka. Petr Poupě zdolal naboso 12,8 km za 1:10, jen 16 minut za obutým vítězem. Druhé a třetí bosé místo obsadil Fanda Procházka a Lukáš Horák.

Tomáš běžel jako podpora, delší trať s Lídou, když se rozhodla zkusit svůj první bosý závod. Jak se ukázalo velmi nelehký. I jí patří gratulace. Navíc naboso zvládla večer ještě 10 km závod Birell centrem Prahy. A kratší 8 km trať si v Olešnici užili Petr Mühlhans a Tomáš Červinka. Na závěr se konal ještě výběh do sjezdovky, na který se těšil zejména Tomáš.

V horkém letním počasí většina týmových běžců vyzkoušela kilt nebo sportovní sukni ze lnu z Tomášovy dílny.

Foto: Pavel Pichler, naBOSo a Tomáš Zahálka. Další fotky na https://www.zonerama.com/TomasZahalka/Album/2043711


Galerie

Tým před naBOSo dodávkou Rozcvička Začínáme pěkně do sjezdovky Petr, Lída a Tomáš Petr a Fanda Lukáš a pohled, co už je za námi Lesní seběh Lída běží z kopce Chlazení ťapek v potůčku Občerstvovačka Loukou se běží krásně Lída a Tomáš A opět Lída a Tomáš Fanda v cíli Lukáš v cíli Tomáš a Lída v cíli
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.