Milešovka naboso

Chůze, pohyb a zdravíMilešovka naboso

O státní svátek se Tomáš vydal naboso na další závod, na Milešovku.

Radši jsem si vzal za pásek sandále Earth Runners. Start, dav běžců vybíhá z Teplic od lázní. Po chvíli se ale povrch změnil na štěrkovou cestu, obout, neobout?

Následuje louka a pak vlnící se asfaltka různých kvalit nahoru a dolů. Odbočka po červené značce na pěknou louku. Lesní bahnitá cesta a pěkný kopeček, už to začíná. Skoro jako by tu někdo stavěl bosou stezku, ve středu cesty je většinou pás trávy, takže pohoda. Před občerstvovačkou pod Milešovkou mě zaujal a pobavil nápis: "Jen 2 km rovina nakloněná Pozor" :D

A teď to začne, ostré šutry naskládané tak, že by i v Tatrách mohli závidět. Nevzdávám to a neobouvám. Cíl se blíží, oběhnout meteorologickou stanici a jsem tam. 17 kilometrů s převýšením kolem 840 metrů za 1:55:11, naboso myslím slušný. Příště poběžím zas a zvu i vás.

A sandále, ty nakonec nebyly potřeba.

Foto: Organizátoři závodu a Tomáš Zahálka


Galerie

Prezentace Kam jen si dám ten čip? Potkali jsme se na Biatec Race Organizátoři závodu Rozbíháme se Parádní louka Hlavně správně odbočit Hromadné focení Stoupák, Milešovka to ale ještě není Pozor nakloněná rovina Milešovka nejvyšší hora Českého středohoří Šutry kam se podíváš Šutry ještě jednou A jsme na vrcholu Tomášova podrážka Že by bylo třeba se zout? Pro ty, co na Milešovku chodí často Meteorologická stanice a zároveň rozhledna Náhodné setkání, kamarádka z Krupky Vyhlášení
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.