Metternichova výzva naboso

Chůze, pohyb a zdravíMetternichova výzva naboso

Tým naboso sponzoroval další běžecký závod Metternichova výzva. Na startu u zámku v Bečově nad Teplou byli za Světlo naboso.cz Monika, bosý Tomáš a Lukáš, který si botky na občerstvovačku na 25 km poslal. A na kratší 35 km trase Iveta. Podporu zajišťoval Petr.

Pěkná trasa vedla šest kiláků do kopce ke Krásenské rozhledně. Pak Slavkovským lesem podél potůčku. Asfaltem zas kolem potůčku. Pak to přišlo na 25 km hustý déšť, šutry a šotolinová cesta. Jako zpestření místy hluboké bláto. Lukáš se občas obul do milimetrových botek Sockwa. Tomáš se držel své přírodní obuvi a stále něco fotil.

Monika v botách z nás byla v čele a na 45 km trati s pozitivním převýšením 1100m vyhrála první místo za ženy v čase 4:56:35, gratulace. Lukáš dobíhá za 5:41:32. A Tomáš hnedka za 5:59:35, jeho zatím nejdelší bosý závodní výkon v terénu.

Odměnou v cíli je spousta dobrého jídla a piva. Zkratka nádherný běžecký zážitek, který si za rok nenecháme ujít. Kdo nevěří, ať tam za rok běží.

Tomášův článek, jaké to bylo včetně povrchů zkoukněte na https://www.sport.cz/behani/odjinud/clanek/783024-metternichova-vyzva-zamecka-zalezitost-kde-jsem-odolal-kachne.html a na jeho fotogalerii mrkněte na https://www.zonerama.com/TomasZahalka/Album/1709702

Foto: Metternichova výzva - Pavel Kehart, Petr Mühlhans, Iveta Bartoňová, Monika Kováříková a Tomáš Zahálka


Galerie

Tým Světlo naboso před startem Úvodní kopec závodníky prověří Tomáš s Monikou se blíží k rozhledně Lukáš Iveta Petr Monika a Tomáš běží kolem potůčku Monika a Lukáš za chvíli doběhnou na 25 km Zásobená občerstvovačka Krásenská rozhledna Tomáš se naboso s těmi šutry nějak popere Vpravo po delší trase Tomáš umí, cestu si uválcoval :D Osvěžení v potoce Kdo si tady nezabahnil boty? :D Metternichova výzva palec nahoru Monika letí do cíle Tomáš jako vždy vysmátě do cíle Dokázali jsme to :) Cílové zázemí, prostě pohoda
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.