Maraton Praha naboso

Chůze, pohyb a zdravíMaraton Praha naboso

Tentokrát jsme byli naboso za tónů Vltavy na Volkswagen Maraton Praha. Na startu potkáváme dalšího zkušeného bosáče Tomáše Šebka, běží za Lékaře bez hranic, a pak Kateřinu. Start a běžíme. Když po kiláku a půl kolem profrčí vodiči na 3:45, chytne Tomáš mlsnou slinu, myslíte, že zrychlil? To a mnoho dalšího se dozvíte na: https://www.sport.cz/behani/odjinud/clanek/775128-jak-jsem-si-uzil-prazsky-maraton-naboso-a-v-kiltu-a-trochu-neco-navic.html kde zaznamenali nejen Tomášovo maratónské a bosé dostaveníčko :)

Jan Hamaďák nás v cíli fotí s nevidomým Ondrou Zmeškalem a Lukášem. Gratulace k jejich výkonu 4:01. Budu jim fandit, až poběží maratón po Velké čínské zdi.

Neoficiální tabulka bosoběžců na maratónu:
3212 Tomáš Zahálka 3:49:58
4350 Július Pataky 4:01:17
3314 Tomáš Šebek 4:02:48
F1065 Petr Mühlhans 4:34:17
1412 Burak Ozdogan 4:48:47 - Turecko
2541 XINLI JI 6:49:45 - Čína

Autoři fotek: Světlo pro svět, Svět běhu, Jan Hamaďák, Milan Zach, Petr Mühlhans a Tomáš Zahálka


Galerie

Běžíme za Světlo pro svět Tomáš a rychlík Josef Unger Nevidomý Ondra Zmeškal a jeho trasér Lukáš Tomáš na 23 kilometru Ondra s Lukášem na 23 kilometru Hlavně se na 30 kilometru nezapomenout občerstvit Blíží se závěr, teď už jen zdolat kilák kostek a prosprintovat Pařížskou Tomáš vysmátě v cíli, jako vždy Ještě detail s medailí A kontrola ťapek, maratón jde to i naboso A i Ondra a Lukáš jsou v cíli Tomáš a Petr. Ten nepopsatelný pocit, když máte v nohách maratón Tomáš za Světlo pro svět, září štěstím Tomáš Šebek a jeho skrytá kamera
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.