MČR v běhu naboso

Chůze, pohyb a zdravíMČR v běhu naboso

Firma naBOSo byla opět hrdým sponzorem závodu ČSOB Hostivařský běh 2017 a vedli jsme čtvrteční tréninky, které se setkaly se slušným ohlasem.

Také letos jsme podpořili start slabozrakých závodníků, Terky, Matyáše a Járy z nadace Leontinka. Tomáš provázel Terku, která to napálila a doběhla 5 km za pěkných 26 minut. Lenka běžela s Matyášem a Andrea s Járou. Trať vedla po krásně upraveném golfovém pažitu, ale ani o kopečky zdaleka nebyla nouze. Všichni nejen z naBOSo jsme si užili 5 nebo 10 km trať. A někdo zkusil i Aquathlon. Přiběhněte příští rok a zkuste to také naboso, stojí to fakt za to.

Foto: Organizátoři, běžci a Tomáš Zahálka


Galerie

Trénink naboso v plném proudu Tomáš při tréninku zkouší vodu a loví míčky Před startem Start se blíží Slabozraká Terka letí Už jsme v půlce, jako vážně? Tomáš vodí a provází Terku Naboso to bylo fajn, palec nahoru Odpočíváme týme Slabozrací závodnící a traséři Lukáš běží Jdeme ještě Aquathlon? Lenka a Lukáš A závěrečný úklid
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.