Lipno Ice Marathon naboso

Chůze, pohyb a zdravíLipno Ice Marathon naboso

Jaké je to běžet extrémní zimní maraton naboso? To nás také zajímalo :-) Icemaraton.cz je běh po zamrzlé ploše Lipna, která, pokud není z důvodu teplejšího počasí zamrzlá jako třeba letos, vede provizorní cestou (spíše necestou) přímo podél pobřeží skrze písek, roští, kamení, les, vodu, led a sníh - zkrátka ideální přes bosý terén dle směrnic Bosé turistiky.

Tomáš s Lukášem si tento #bosextrém dali opravdu kompletně naboso a to ještě v krásných časech 5:07 resp. 5:12. Nějaké šlicy od ledu a rákosí byly, nicméně nic co by kluci rychle nerzregenovali. Tomáš běžel pro jistotu celou trasu klasicky s Adidaskama v ruce kdyby náhodou a Lukáš testoval hlavně před startem běžecké bosé ponožkoboty Sockwa G-Hi. Petr doprovázel většinu trasy kluky tentokrát rozumně a to v naprosto ideálních bosobotkách na tento typ závodů - Vivobarefoot Trail Freak, nejen díky kterým zaběhl za 4:51. Klukům v závodě pomáhaly také přírodní doplňky stravy z červené řepy BeetIt.

Zkrátka neváhejte ani chvilku, navštivte třeba naši jednorázovou kliniku výuky zdravého běhu a poběžte s námi příště také nejen #naboso


Galerie

icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.