Lipno Ice Marathon naboso

Chůze, pohyb a zdravíLipno Ice Marathon naboso

Jaké je to běžet extrémní zimní maraton naboso? To nás také zajímalo :-) Icemaraton.cz je běh po zamrzlé ploše Lipna, která, pokud není z důvodu teplejšího počasí zamrzlá jako třeba letos, vede provizorní cestou (spíše necestou) přímo podél pobřeží skrze písek, roští, kamení, les, vodu, led a sníh - zkrátka ideální přes bosý terén dle směrnic Bosé turistiky.

Tomáš s Lukášem si tento #bosextrém dali opravdu kompletně naboso a to ještě v krásných časech 5:07 resp. 5:12. Nějaké šlicy od ledu a rákosí byly, nicméně nic co by kluci rychle nerzregenovali. Tomáš běžel pro jistotu celou trasu klasicky s Adidaskama v ruce kdyby náhodou a Lukáš testoval hlavně před startem běžecké bosé ponožkoboty Sockwa G-Hi. Petr doprovázel většinu trasy kluky tentokrát rozumně a to v naprosto ideálních bosobotkách na tento typ závodů - Vivobarefoot Trail Freak, nejen díky kterým zaběhl za 4:51. Klukům v závodě pomáhaly také přírodní doplňky stravy z červené řepy BeetIt.

Zkrátka neváhejte ani chvilku, navštivte třeba naši jednorázovou kliniku výuky zdravého běhu a poběžte s námi příště také nejen #naboso


Galerie

icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz icemarathon.cz

Komentáře (0)

Zatím žádné názory


Jméno
Recenze
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.