Františkolázeňská 24 hodinovka naboso

Chůze, pohyb a zdravíFrantiškolázeňská 24 hodinovka naboso

Lída a Lukáš se vydali do Františkových Lázní. Na charitativní 24hodinový běh konaný při příležitosti výročí sametové revoluce v roce 1989. Trať dlouhou 1100 metrů je možné zdolat jakkoliv, chůzí během. Výtěžek jde pro Hospic sv. Jiří.

Lukáš zvolil botky Socwka a Lída Feelmaxy a šlo se na to. Lukáš si po zhruba 88 km dává svačinu a pauzu. Večer se na chvíli přidávají ještě Petr s Andy. Lída krouží během a chůzí stále, neustále. Mrazivou nocí se proběhala do rána. Má za sebou přes 100 kilometrů a pár hodin ještě zbývá. Lukáš si doběhne ještě pár koleček a má 103 km. Pak fandí a podporuje Lídu. Pár koleček navíc než Lída má třeba rychlík Pepa Unger. Lídu rychlým během dotahuje Eva, Lída ale běží a běží a mezi ženami vítězí. Páté místo celkově hnedka za Pepou. Uběhla na své první 24 hodinovce parádních 160 km, veliká gratulace :)

Lída řekla: Kdo nemá sen, nikdy se mu nesplní! :D :D Miloš Škorpil mi gratuluje k prvnímu holčičímu místu na FL24. Uběhla/ušla jsem 160km za 24hodin, překonala jsem tím ženský traťový rekord a poprvé v životě jsem první ženou na nějakém běhu. Nemohu napsat závodě, protože zrovna na téhle fotce si povídáme:
Já: Děkuji Vám za moc pěkný závod, užila jsem si to tu.
Miloš: To není závod, ale happening, proto sis to tu užila.

Foto: Organizátoři, Nitram Ots, Josef Unger


Galerie

Registrace K 17. listopadu Po startu Davy běžců na trati Jana Pepa v zázemí I tmou se běhá Tým naBOSo Lída Závod je prostě srdcovka Běž, běžíme Kdo chce podepsat Škorpilovu knihu? Miloš Škorpil Očistěte si obuv Zázemí Maséři Jitka a Jíťa Do toho Vyhlašování a Lídy první místo za 160 km Vyhlašování Výsledková listina
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.