Běh CCR naBOSo

Chůze, pohyb a zdraví



Běh CCR naBOSo

Tomáš vyrazil, jak jinak, než v kiltu na City Cross Run do Prahy. Malá změna tu ale je, neběží bosky, zkouší botky Vivobarefoot Stealth.

Start a už běžím do prudkého kopce na Petřín. To dám, tentokrát to vyběhnu v kuse. Výhled na hrad, pak do Jeleního příkopu. Schody a jsem na letné. Promotat se Stromovkou. Běžím co to dá, ale teď zbrzdí kopeček v Botanické zahradě, alespoň je čas koukat na krásy kolem.

Kousek po silnici a teď se začne střídat terén. Louka, lesem přes kořeny. Chvíli kolem sídliště a zas les a velmi prudký seběh. Na to, že mám silniční verzi bot, to dolů bahnem přes kořeny sviští dobře. Kopeček nahoru a za chvíli pádím rovinkou v léčebně v Bohnicích do cíle.

Jako obvykle parádní trať. O 400m delší než vloni, 16,3 km. Zlepšení proti loňsku po přepočtení na stejnou délku jen o 3 minuty. Tempo průměrné 5:17 min/km. Třeba to, že to až tak neběželo bylo tím, že jsem den před s Lídou běžel z Petrova terénem na Smetanovu vyhlídku a pak přes Vrané až do Vršovic. Krásných společných 43 km :)

Během podporujeme Světlo pro svět, pokud byste je chtěli podpořit na nějakém závodě, čísla seženete zde, díky.

Foto: City Cross Run


Galerie

Na Letné, teď to bude z kopečka Botanická zahrada vinice sv. Kláry Že bych si skočil na to víno? Louka a hurá do lesa Cíl v Bohnicích Cíl v Bohnicích Je to tam, těch 16 km stálo za to :)
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.