Vysoké Tatry naboso

Sportování naBOSoVysoké Tatry naboso

Kam za pořádnými kopci? Tentokrát bosý Tomáš a jeho Lída vyrazili vlakem do Tater. Pokusili se přeběhnout a přelézt krpály, kameny, řetězy a skoro kolmé skalní stěny. Počasí přálo, a tak se naskytly neuvěřitelně krásné výhledy. Úplná romantika prostě.

Mrkněte jako vždy i na článek https://www.sport.cz/behani/radime/clanek/808650-bosy-dabel-hlasi-pokus-o-prebehnuti-vysokych-tater.html a dozvíte se detaily.

Foto: Tomáš Zahálka a Ludmila Cerovská


Galerie

Kousek od Tatranské Javoriny asfaltka končí, my začínáme Osvěžení v potoce Kdo tady asi maloval ty značky? Spolu stoupáme do nebeských výšin Panorama, pohled do Javorové doliny Naboso to šlo nahoru překvapivě dobře a rychle 2400 metrů nad mořem a teď dolů Ještě Tomáš se snaží dostat dolů Všude samé kameny a šutry Menší Tomášovo zranění, dva nakopnuté prstíky I Lída to zkouší naboso Tak a co teď? Skoro kolmá skalní stěna Dají to oba? více v článku Sestup dolů ke Zbojnické chatě Už u Zbojnické chaty Polibek pod vrcholky hor Polévka bodla po tom výkonu Přískoky vpřed Vodopády studeného potoka Lanovka na Skalnaté pleso a Lomnický štít v mlze Že by jsme trošku zvolnili? Menší večeře A jsme tady, kudy pojedeme? Električkou do Popradu

Komentáře (0)

Zatím žádné názory


Jméno
Recenze
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.