Nejdelší štafetový běh v bosobotách

Chůze, pohyb a zdravíNejdelší štafetový běh v bosobotách

Nejdelší štafetový běh v bosobotách

Opět jsme pro bosoběžce a běžce v barefootové obuvi  připravili akci. Start 2.6. ve 14.00. Tentokrát se jedná o štafetu, která potrvá 24 hodin. Na trati je vždy alespoň jeden běžec, který na startu dostane čip. Tento čip po uběhnutí každého kola přiloží k čipovému přijímači. Délka kola je 300 metrů.  Jedná se o charitativní běh. Za každé oběhnuté kolo obdrží Nadační fond Šestý smysl 7,- Kč. Závod končí v momentě, kdy na trati nebude běžec schopný uběhnout kolo za méně než 3 minuty. Závod bude probíhat i v nočních hodinách. Proto je potřeba, aby byli přítomni vždy jeden závodník a jeden rozhodčí (nejlépe také běžec, který bude schopen běžce nahradit).


Po závodě bude odměněno deset nejvytrvalejších běžců 
hodnotnými cenami, které věnovaly firmy leguano a naboso:

1. cena bosoboty leguano v hodnotě 3 990,-Kč, 2. cena dárkový poukaz naboso na 2 290,- Kč, 3. cena dárkový poukaz leguano na 2 000,- Kč, 4. cena dárkový poukaz naboso na 1 000,- Kč, 5. cena dárkový poukaz leguano na    900,- Kč, 6. cena dárkový poukaz naboso na    800,- Kč, 7. cena dárkový poukaz leguano na    700,- Kč, 8. cena dárkový poukaz naboso na    600,- Kč, 9. cena dárkový poukaz leguano na    500,- Kč,  10. cena dárkový poukaz naboso na    400,- Kč

Přihlášky zde.  

 

https://webmium.blob.core.windows.net/users/128975/assets/31640e834e8a98288d468f2560fa381a/nejdelsistafetovybehvbosobotach1.pdf

 

Víte komu bude věnován výtěžek ze závodu? Sportovně založeným klukům, kteří nám o sobě napsali toto:

Jsme dva bratři Max 11 a Miky 10 let. Jsme v pěstounské péči u své tety. Teď v dubnu to byl rok, co jsme všichni tři spolu. U tety se máme moc dobře. Vlastně jsme s ní byli vždy o každých prázdninách, svátcích, Vánocích, každý víkend. 
Naše máma je tety sestra a prý se chystá vdát do ciziny. Mámu máme rádi, ale my potřebujeme jistotu a stabilitu v našem klukovském rozletu a to jsme u mámy neměli. A protože máme také spoustu starostí jako např. ADHD, poruchu učení, nesoustředíme se, tak potřebujeme z důvodu našeho zdravého vývoje nutnou intenzivní spolupráci s odbornými lékaři včetně psychoterapií, a to dlouhodobě. 
Bydlíme s tetou sami a moc bychom si přáli vybavení na kola - jako světla, zrcátka, Miky by si přál zadní nosič na kolo, oba potom brašny na kolo, cyklotašku na řídítka, hustilky/pumpičky, stojánky na kolo, košíky na lahve, blatníky a zámek na kolo. 
Maxík by si přál Inline brusle nastavitelné 39 -43. Pro nás oba Inline chrániče, Inline helmy. 
Protože je teta na všechno sama, nemůže nám koupit vše, co bychom si přáli. Rádi sportujeme jezdíme na kolech a bruslíme. Teta se snaží a minulý měsíc koupila Mikulášovi Inline brusle. Ale z finančních důvodů nám nemůže vše splnit. 
Děkujeme a přejeme Vám hezké dny. 
Maxmilián a Mikuláš

Komentáře (0)

Zatím žádné názory


Jméno
Recenze
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.