PODCAST: Edita Prošková a Hana Tonarová: Odrážedla pro děti

Děti naBOSoPODCAST: Edita Prošková a Hana Tonarová: Odrážedla pro děti

Kdo by to kdy neviděl, neslyšel nebo na tom nejezdil. Ano mluvíme o velice různorodém vozovém parku, který najdete snad v každé domácnosti, kde jsou děti menší, než je jídelní stůl.

Tato pohybovadla jsou u dětí i rodičů velice oblíbená. Rodiče jsou rádi, že se dítě pohybuje rychleji, než jejich domácí želva a v případě překonání delší vzdálenosti, nemusí dítě nosit nebo si na ni vyčlenit celý den.

Pro děti je to zase ohromná zábava, protože mohou ujíždět větší rychlostí, než dokáží rodiče koukat a než rodič zvedne hlavu z displeje telefonu, dítě pomalu zařazuje druhý rychlostní stupeň směr Brno.

Bohužel ne vždy je celé sezení, držení, odstrkávání a brždění tak zábavné. Dost často dochází k nechtěným rotacím, deformitám a jiným pokusům o rozkročení těla jinak, než chceme.

V hlavní roli je:

Edita Prošková, Hana Tonarová, Jirka z naBOSo a hromada dětí, odrážel, odstrkoval a ničítek dětského zdraví :-D

PS: Všechna vozidla jsou od sousedů Hana Tonarová. Ani jedno jsme nekoupili nebo cíleně nevyhledávali. Pouze jsme objektivním způsobem hodnotili to, co nám přišlo od sousedů. Ani žádná značka video nesponzoruje.

Podcast Odrážedla - naBOSo ZDRAVÍ

Odrážedla - naBOSo ZDRAVÍ - VIDEO ROZHOVOR

Nalaďte si další podcasty: 

Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.