Pražský den naboso

Chůze naBOSoPražský den naboso

Dne 25.6.2016 se v Praze na Hradčanech uskutečnil Pražský den naboso. V jižním cípu parku Maxe van der Stoela (u ul. Hládkov) totiž vznikla zcela nová hmatová stezka pro chůzi naboso. Více o stezce na: https://www.novinky.cz/koktejl/408329-v-centru-prahy-mohou-lide-vyzkouset-chuzi-po-bosem-chodniku.html

Den začal sluneční výhní, bylo asi 400 °C nad nulou :-) Stezka byla slavnostně pokřtěna mladým kokosem a následně ji bosky prošlo cca 130 lidí. Všem bez výjimky se chůze naboso, stezka i Pražský den naboso líbily, jeden z evaluačních dotazníčků jsme dokonce dostali vypsaný nohou :-)

V průběhu dne byl zajištěn pestrý program:
- bosý výběh, lekce přirozeného běhání
- bosá dílna
- chůze po střepech
- bosá vycházka

Poněkud netradičně probíhala naposledy jmenovaná bosá vycházka. Užívali jsme si vodní a balanční atrakce, když nás překvapila bouřka. Padaly i kroupy o průměru menšího míčku, zásah do hlavy docela bolel.

Text a foto: Igor Slouka, www.TuristikaNaboso.cz


Galerie

Křest stezky Procházka po stezce Procházka po stezce Procházka po stezce Bosá dílna Malování nohama Chůze po střepech Bosá vycházka Bosá vycházka Bosá vycházka Bosá vycházka Bosá vycházka

Komentáře (0)

Zatím žádné názory


Jméno
Recenze
Registrace do newsletteru

Nenechte si ujít naše speciální nabídky a slevy!

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.